Ananas prášek / ananasového extraktu ananas / hromadně ovocný prášek

AD/FD ananas prášek * proces sušení: sušení vzduchu (AD) nebo zmrazit sušení (FD) * místo původu: Čína * přísady a konzervační látky: None * použitelnosti: 24 měsíců * MOQ: 500kgs * dodání: V moři nebo podle letiště * specifikace: * výživa ananas: Raw ananas 100 g porce je...

Podrobnosti o produktu

AD/FD ananas prášek

* Sušení: Sušení (AD) vzduchem nebo zmrazit sušení (FD)

* Místo původu: Čína

* Aditivní andamp; Konzervační látky: žádný

* Doba použitelnosti: 24 měsíců

* MIN: 500kgs

* Dodání: Po moři nebo letiště

* Specifikace:

Ingredience

100 % ananas

Specifikace

velikost částic: 40-120 mesh, nebo dle požadavků klientů;

vlhkost: 5 %;

čistota: 100 %

Balení

a: 1kg/hliníková fólie sáček, krabička mimo;

b: 25kg/vlákna buben;

c: dle požadavků klientů

* Výživa ananas:

Syrového ananasu v 100 g porce je vynikajícím zdrojem manganu (44 % denní hodnoty (DV)) a vitaminu C (58 % DV), ale jinak žádné důležité živiny v obsahu významné.

Ananasy jsou předmětem různých onemocnění, z nichž ty nejvážnější je vadnutí onemocnění vektorován pěstitele prospěšná obvykle nachází na povrchu ananasu, ale možná v uzavřené květ poháry. Jiné nemoci patří růžové onemocnění, bakteriální nedožívá, anthracnose, houbové nedožívá, kořenové hniloby, Černá hniloba, zadek rot, fruitlet jádro hniloby a žlutá skvrna virus. Růžová nemoc je charakterizována ovoce vývoj hnědé až černé zabarvení při zahřátí během procesu konzervárenský. Kauzální agenti růžové onemocnění jsou bakterie Acetobacter aceti, Gluconobacter oxydans a Pantoea citrea.

Dotaz