Mrazem sušené Tofu, výživy a kvalitní FD Tofu na instantní polévku

FD Tofu * informace o produktu: * funkce:---ne smažené, není napuchlé, žádná umělá barviva, konzervační látky nebo jiné přísady---bez lepku---jen odnést vody---udržet dokonale výživě čerstvé zeleniny. * Funkce Tofu: V tradiční čínské medicíně, tofu je správné...

Podrobnosti o produktu

FD Tofu

* Informace o produktu:

Název produktu

Mrazem sušené Tofu

Původ

Čína

Typ zpracování

Zmrazit sušení (FD)

Materiál

Tofu

Tvar

Řezy/pásky/kostky

Čistota

100%

Vlhkost

5%

Balení

PE pytel + karton nebo dle požadavků klientů

Doba použitelnosti

24 měsíců

MOQ

500kgs

* Vlastnosti:

---nejsou smažené, není napuchlé, žádná umělá barviva, konzervační látky nebo jiné přísady

---žádný lepek

---pouze vzít vodu

---udržet dokonale výživě čerstvé zeleniny.

* Funkce Tofu:

V čínské tradiční medicíně tofu je vhodné pro ty, kteří jsou slabí, podvyživený, nedostatkem krve a čchi; je vhodný pro staré, štíhlý nebo jinak; vhodné pro ty, kteří s vysokým obsahem tuku v krvi, vysoký cholesterol, nadváha a tvrzené cév; vhodné pro lidi s diabetem; pro maminky s nízkou mateřského mléka dodávek; pro děti a mládež; pro ty, kteří se záněty cest dýchacích, zahlenění, kašel a astma. Tofu je také vhodná pro lidi stáří; je doporučeno jíst s alkoholem, protože tofu obsahuje cysteinu, který může urychlit detoxikaci alkoholu v těle a snížit škody způsobené jater, chrání játra.

Tofu je relativně vysokým obsahem bílkovin, o 10,7 % na pevné tofu a 5,3 % pro měkké andquot; silkenandquot; tofu s asi 5 % a 2 % tuku, respektive jako hmotnostní procento.

Dotaz